גמד המשאלות חלק א'

גמד המשאלות- חלק א', מאת ורדה ביטי בן-יוסף ומנחם דייך

 
 

התקשור מועבר במקור בלשון נקבה אך מכוון/פונה לשני המינים כאחד.
הכותבים נמצאים במסע רוחני ומקושרים לקבוצת ישויות אור.
החומר הוא חלק מתוך ספר העומד לראות אור.
© כל הזכויות שמורות לכותבים.

 

לכולנו יש משאלות לב, לכולנו יש דברים שאנחנו רוצים להביא אל תוך חיינו, אך אם יעמוד גמד קטן מולנו ויציע לממש את רצונותינו, נגלה משהו מעניין… לא נדע מה לבקש לנו. ואם נדמה לכם לרגע שאין זה כך, נסו לעשות זאת. נסו להכין רשימה של הדברים שאתם מבקשים לכם.

ניסיתי בעצמי ונוכחתי שקיים קושי בהכנת רשימת דברים שאנחנו מבקשים לנו, הייתכן?

כשבני אדם ניצבים מול רגע האמת, כפי שאתם מכנים זאת, של בקשות לעצמם, בד"כ רוב הבקשות אינן עוברות בהרבה את רמת הצרכים הנראים, או המטרות הנראות חשובות בעיני המסתכל בגוף פיזי. לעיתים, ניתן לעבור את הסף ולהגיע קרוב יותר, וכשמסננים את הבקשות יכולים לראות עד כמה חלק גדול מאותן בקשות, נופל מהר מאוד. וזאת, משום שכשהבחירות נעשות בגוף הפיזי וללא הכנה אנרגטית, הן מכילות אנרגיות הנובעות בעיקר מהמישור הפיזי כולל האגו, ועל כן הבקשות מתמקדות בחסר – אם חסר כסף או בריאות זה שיבקש לו האדם – כשמבקשים דברים מהעומק ומתוך הרוח, הם מכילים ומקיפים בתוכם גם חלק מהבקשות הפיזיות שסיננת מהרשימה. שימי לב, אנו משתמשים לצורך ההבנה במושגים שלכם מהמישור הפיזי.

אם כן איך נכין לנו רשימה כזו?

עשי לך רשימה של כל העולה על רוחך וכל מה שאת חושבת לנכון באותו הרגע, עשי אותה במלואה ככל האפשר, אף אם תהיה ארוכה, אחר כך צמצמי בחוכמה. אין זו משימה דווקא לשעה או רגע או יום מסוים, עשי זאת במחשבה רבה, נסי לצמצם ככל שאת יכולה ותגלי דברים מעניינים. תגלי שמה שנותר ברשימתך, יכיל בדרך כזו או אחרת דברים שהסרת ממנה קודם לכן. ככל שהבקשה באה ממקום נקי ועמוק יותר של אהבה ורצון, כך היא מקיפה אנרגיה הכוללת בתוכה הכל.

נניח ואפגוש גמד משאלות ועלי להגיש לו רשימת בקשות, איך אגיע לרשימה אופטימאלית – כמובן במסגרת ההתנסויות, הבחירה וכולי – כזו שתזמן לחיי את משאלות לבי?

אם כן, עשי תהליך זה כתרגיל. עשי זאת ברוחב לב ובשמחה, התחברי אל פנימיותך, עשי זאת ממקום של שלווה ואהבה, ברוחב לב, מתוך רצון ומיקוד, כווני את האנרגיות שלך וזמני לך את מה שתרצי. אם ישנם זמנים או רגעים שאת מרגישה שאינם עונים על צרכים אלו, אל תעסקי בזאת אז, המתיני לרגע אחר והכיני לך את רשימתך לאותה הפגישה עם אותו גמד שלך…

לא קשה לעשות זאת – אבל קשה מאוד… מניסיוני, צריך לכוון היטב כי אנו יכולים לקבל משהו שלא אליו בדיוק התכוונו.

אכן כך, יש אלפי אנרגיות מסוגים שונים ולעיתים בעקיפין, משהו שמבקשים אבל לא ממש רוצים יכול לקרות. צריך היטב לחשוב, לסנן ולכוון, כיון שאם לא מדייקים אבל יש די אנרגיה כדי שהבקשה תעבור את הסף, היא עשויה להתממש ועם זה צריך להתמודד. לכן, הכיני עצמך לפגישה כזו, הכיני לך רשימה ושימי לב, היי מוכנה לכך שהמשאלות שתבקשי לך תתגשמנה, ועל כן חשבי היטב.

לאורך כל חיינו אנו צוברים אנרגיות בעניינים ובתחומים שונים דרך ההתנסויות השונות שלנו. כשאנרגיה בנושא מסוים עוברת רמת סף, היא יכולה לפעול ולהביא אלינו את מה שאנו מכוונים אליו.
ידוע לי על קיומם של ימים בם יש אנרגיה רבה יותר ביקום, האומנם כך?

כמו שאת יודעת היקום מכיל אנרגיות בלתי מוגבלות מבחינתכם, אנרגיות הנמצאות בתנועה מתמדת והתמהיל בן משתנה מפעם לפעם בכפוף לאירועים שונים המתרחשים ביקום, וכלל אינם נמצאים בשליטתכם. ביניהם גם דברים הקורים על פני האדמה שלכם ומתחתיה ואירועים רבים אחרים. כלומר, האנרגיות משנות תמהיל כל הזמן. בסך הכל קיימות כל האנרגיות שאת יכולה להעלות על דעתך בתדרים שונים ובצורות שונות, על כן לעיתים ניתן למשוך יותר אנרגיות מסוימות מן היקום. ישנם ימים שאנו ממליצים לך ואת קוראת להם ימי בקשות, אלו הם ימים בהם מסיבות רבות, ריכוז האנרגיות שאתם כבני-אדם בעולמכם שלכם יכולים להשתמש בן גדל, ועל כן ביום כזה יש יותר אפשרויות למשוך אנרגיה. כל אחד כפי יכולתו, כל אחד בתנאים שהציב לעצמו וכמובן בגדר האפשר ולא בגדר המתחייב. וכדי לאפשר לכל אחד מכם הרוצה להתנסות בכך ולהרגיש כיצד אנרגיה משפיעה על בקשות, הנה לכם תאריך ליום בקשות, כפי שאת קוראת לזאת, או בשפתנו אם אפשר לומר כך, יום אנרגטי ברמה גבוהה.

ישנם ימים בם כניסת אנרגיות ליקום יכולה להתאים יותר לסוגים שונים של בקשות ולכן כדאי לנסות ולבקש לאורך זמן (יום יום ולאו דווקא בימים "מיוחדים"), ולהשתדל לעשות זאת ממקום נקי ובאיזון. כיוון שאין לדעת מתי יש יותר אנרגיה מותאמת כדאי להתמיד ולבקש. נדרשת סבלנות רבה, מה שלא קרה היום יכול לקרות מחר. ומניסיון אישי, בימים כאלו, כדאי ושווה לנסות…

יום המשאלות הקרוב מתקיים ביום ב׳ 9.8.2021 הכינו רשימותיכם.

 

בברכת אהבה ואור,

ביטי בן- יוסף ורדה – מרפאה ומלווה רוחנית, טיפול הוליסטי רב תחומי
054-5718127 vardarb@gmail.com
דייך מנחם – מאסטר רייקי, מתקשר
050-5555179 da.mena@gmail.com

 

קישור ישיר למאמר: http://reshef-keshef.co.il/גמד-המשאלות-א

קישור לחלק ב': http://reshef-keshef.co.il/גמד-המשאלות-ב
 

אין תגובות

No comments yet

*שם

*דוא"ל (לא יפורסם)

אתר